Важливо :: Життя громади :: 05 жовтня 2021 10:34 , Олена Круглова
коронавирус врач больница

Захворюваність на коронавірус за минулий тиждень у Краматорську зросла ще на 53%

Місця у ковідному відділенні лікарні №3 закінчилися. Для госпіталізації захворілих відкрили лікарню №1

З початку пандемії у Краматорську зареєстровано 14644 випадки коронавірусу. Померло 344 хворих. Про це сьогодні під час апаратної наради Краматорської міської ради доповів начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко.

За минулу добу на коронавірус захворіло 65 краматорців. 36 хворих з їх числа госпіталізовано. Померла одна людина

За минулий тиждень виявлено 328 випадки захворювання, 214 на попередньому. Показник захворюваності за минулий тиждень збільшився на 53,3%.

На стаціонарному лікуванні знаходяться 190 пацієнтів. З них 175 з підтвердженим коронавірусом. На кисневій підтримці перебувають 157 хворих. Хворих на апаратах ШВЛ двоє.

Адндрій Петриченко доповів, що ковідне відділення лікарні №3, яке розраховано на 200 пацієнтів, повністю зайнято хворими. Вчора для госпіталізації захворілих на коронавірус відкрили лікарню №1. Там передбачено 70 місць для хворих. Вільних місць наразі 50.

Міський голова Олександр Гончаренко додав, що для забезпечення рідким киснем  у міських лікарнях №1 та №3 будуть встановлені спеціальні ємкості. Так, у лікарні №1 до середини листопада мають встановити ємкість об’ємом 6 тон. А в лікарні №3 орієнтовно в грудні встановлять ємкість об’ємом 10 тон.

Начальних відділу охорони здовров’я також зазначив, що з початку вакцинальної кампанії 50774 краматорців вже отримали щеплення від коронавірусу. Це 32,8% від дорослого населення міста. В наявності в міських центрах вакцинації 10 тис. доз різних вакцин, а саме: AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer Comirnaty.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі