Важливо :: 06 березня 2020 20:14 , Дмитро Лук'яненко
8m

Правила сильных

Правила жизни успешных женщин, - специальный проект редакции Post и интернет-провайдера Satellite Service к празднику любви и весны

Общество с юного возраста навязывает ей абсолютно противоположные стереотипы: будь ухоженой, но не заморачивайся на макияже, успевай быть хорошей женой, но при этом будь отличным работником и строй карьеру, люби детей и животных, но не будь “зоошизой” и “яжематерью”. Будь сексуальной, но не слишком, будь стройной, но не анорексичкой. Этот список можно продолжать до бесконечности.

Мы же уверены, что единственное, что женщина ДОЛЖНА - быть самой собой. Быть той, кем ей хочется быть в эту секунду и следовать своим внутренним правилам. Не предавать саму себя ни при каких обстоятельствах.

Накануне, столь неоднозначного в сегодняшних реалиях, праздника 8 марта, редакция приготовила проект «5 правил жизни», в котором приняли участие женщины, которые сумели достичь в жизни успехов благодаря своему сильному характеру и умению оставаться собой при любых обстоятельствах.

Светлана Чепелева, Коммерческий директор ювелирного дома «SA&GA”. Член организации «Клуб Предпринимателей Краматорска».

1. Все в ваших руках, тому їх не можна опускати.

2. Хочете бути успішним, обертайтеся серед успішних людей.

3. Те, як ви живете сьогодні - результат всіх зроблених вами виборів.

4. Припиніть чекати, що ситуація буде змінюватися. Вона вже є і треба працювати з тим що є. (А. Меркель)

5. Ваше обличчя в 20 дано вам природою, яким воно буде в 50, залежить від вас. (К.Шанель)

***

Катерина Филонова, Директорка Донецького областного краєзнавчого музею.

1. Робити, те що любиш, любити те, що робиш

На жаль не належу до тих людей, які ставлять мету і вперто йдуть до результату. Задоволення отримую від процесу, а рушієм виступає цікавість до усіх проявів людської діяльності. Тому часто міняла професії, якщо тому сприяла ситуація. Навіть у геть неприємних обставинах знаходжу приємні моменти - розсіяне світло з вікна, книжка з собою, візерунок кахлів у лікарняному коридорі.

2. Бути вільною від умовностей

Не зважати на людську думку, якщо не робиш нічого незаконного. Не боятися бути смішною, незугарною, неввічливою та сором’язливою. Не втрачати гумору, навіть коли потрапляєш у кілька халеп на день.

3. Бути помірною

Не вважаю себе емоційно стабільною, тому помірність – це те, що дозволяє зберігати баланс. Не прагнути багато, не піддаватися пристрасті, цінувати ясність думок і функціональність речей.

4. Бути відкритою

Це просто легше, ніж вести ігри, розставляти пастки та враховувати масу факторів. Значно простіше дослухатися до інших, розуміти їх мотиви та аргументацію.

5. Бути критичною

В першу чергу, до себе. Накидати на світ сітку розуму, проводити фактчекінг, виявляти зв’язки, перевіряти їх на міцність і, за потреби, відшукувати нові, не мати усталених правил і переконань, або мати та розуміти, що це не назавжди.

***

Людмила Сахно, директор ресторана «Полет»

1.Постоянно развивайся

2. Ничего не бойся

3. Только ты отвечаешь за свою жизнь

4. Улыбайся

5. Если что-то не нравится — меняй

***

Юлия Володченко, Помощник генерального директора компании QuartSoft. Входит в состав совета "Клуб Підприємців Краматорська", до недавнего времени голова общественной организации «Школа реального бизнеса»

1. Всегда помнить то хорошее, что сделали вам другие люди

2. Окружать себя теми, кто умнее, успешнее и сильнее тебя. Мое эго от этого не страдает. Я восхищаюсь такими людьми. И тянусь за ними.

3. Я люблю браться за сложные задачи. У сложных задач не бывает простых решений. Работа над такими задачами для меня в кайф.

4. Часть своей энергии, труда, опыта отдавать этому миру бесплатно. Пойти помочь старикам, детям, несчастным животным - у кого к чему душа больше лежит. Выйти подмести подъезд - тоже неплохо.

5. И микс из глаголов: не люблю оправдываться, обвинять и переходить на личности, стараюсь чаще удивляться этому миру и не терять чувства юмора.

***

Оксана Мамченко, мама 12-ти детей. Несмотря на насилие в семье и мужа-агрессора, сумела найти в себе силы начать новую жизнь.

1. Любить себя и других

2. Ничего не бояться, особенно мечтать

3. Отдавать, помогать другим

4. Жить позитивом, радоваться каждому дню

5. Развиваться, учиться, расти

***

Ірина Пераник, в минулому експертка-криміналістка, сьогодні – слідча Краматорського відділу поліції. Спеціалізується на розслідуванні багатоепізодних злочинів, має родину та виховує сина.

«Я намагаюсь завжди мислити позитивно, мене не лякають труднощі. Відверто кажучи по іншому в поліції і не зможеш працювати. Лише уважність, наполегливість та небайдужість до роботи і людей зроблять з молодого спеціаліста професіонала», - каже Ірина. Ось її 5 правил життя.

1. Оптимізм, адже те, наскільки позитивно ми мислимо, настільки і буде наповнено позитивом життя;

2. Ніколи не здаватися, адже відчай та паніка наші головні вороги при прийнятті важливих рішень.

3. Не боятися труднощів, саме вони роблять нас сильнішими;

4. Полюбляю в своїй роботі братися за такі справи, які до мене ніхто не розслідував.По-перше, це цікаво, а по-друге - справжній тренінг для мозку, можливість відкрити нові здібності в підході до тієї чи іншої ситуації.

5. Потрібно вміти відокремлювати роботу від сім’ї саме в розумінні емоційного стану. У всіх буває важкий день, нервові справи, але наші рідні та близькі тут нідочого і на них це не повинно відбиватися.

***

Елена Кучерук, Директор агентства “Шалене свято”

1. Никогда не откладывать на потом, соблюдать тайминг, держать слово.

2. Поступать так, как хочешь, чтобы поступали с тобой.

3. Не останавливаться до достигнутом, изучать новое. Движение - моя жизнь!

4. Отдавать больше, чем получать.

5. Быть аутентичным себе! Моя миссия - нести людям радость!

***

Партнер проекта Интернет провайдер Satellite Servise - высокоскоростной доступ к сети Интернет. А ЗДЕСЬ вы можете узнать, почему у них самая крутая круглосуточная служба технической поддержки клиентов.

Идея, организация, текст - Валерия Пимкина

Фото - Сергей Артюхов

Інші статті на цю тему

den-nezalezhnosti-u-kramatorsku-zatavka

Цьогоріч основним простором святкування став Сад Бернацього, де одночасно працювало безліч локацій і кожен відвідувач мав змогу знайти собі заняття за смаком

zaglavnoe-foto-marafona

Праздник начался с самого массового бегового марафона Донбасса «Наш Краматорск»

svyato-mikolaya-kramatorsk 5

Захід був організований для учнів шкіл-інтернатів, спецшкіл та дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей

коментарі