Корисно :: Довідник :: 21 квітня 2023 13:15 , Краматорск Пост
gynecover

Жіноче здоров’я у Краматорську під наглядом професіоналів: гінекологічне відділення працює

Розповідаємо, які діагностичні дослідження там можна зробити та яке лікування отримати

Жінки Краматорська та всієї вільної території Донецької області можуть завітати у гінекологічне відділення КНП «Міська Лікарня № 3» у Краматорську. Воно знаходиться на другому поверсі хірургічного корпусу. 

Лікарі відділення надають  планову та ургентну допомогу у режимі 24/7. Про це повідомляє сторінка медичного закладу у Фейсбуці.

Яке лікування можна отримати у відділенні:

-    гінекологія (діагностична, а саме гістероскопія, безболісна біопсія ендометрію, кольпоскопії, біопсії шийки матки);

-    оперативна гінекологія, а саме лапароскопічна (всі види операцій, включно з операціями на придатках, відновлення маткових труб при трубній вагітності, до видалення міом, що розташовані в матці до 10 і більше см, зі збереженням матки, також лапароскопічні екстирпації та пластичні операції при випадіннях матки);

-    онкогінекологія – всі види операцій, включно з лапароскопічними.
 
У відділенні також проводять діагностику та лікування включно з хіміє-, імунно- та таргетною терапією онкологічних захворювань серед дорослого населення:

-    діагностика захворювань молочної залози: УЗД, тонкоголкова аспіраційна біопсія з цитологічним дослідженням, трепан біопсія новоутворень молочної залози з гістологічним, імуногістохімічним дослідженням, проведення оперативних втручань на молочній залозі, секторальна резекція, квадрантектомія, радикальна мастектомія;

-    тонкоголкова аспіраційна біопсія щитоподібної залози з цитологічним дослідженням;

-    оперативні лікування утворень шкіри, м’яких тканин, лімфатичних вузлів.

Гінекологічне відділення КНП «Міська Лікарня № 3» співпрацює з лабораторіями CSD, Life Code, «Онкотераностика», з університетською клінікою «КОЧ» м. Стамбул.

Консультації у відділенні

У відділенні проходять щоденні консультації. Проводиться первинний огляд, УЗД органів малого таза та молочної залози, кольпоскопія, забір необхідних аналізів. Лікарі спостерігають за пацієнтками після операцій. Проводять гормональну корекцію порушень менструального циклу. 

Хто з лікарів зараз працює

Кутицька Тетяна Вікторівна, завідувачка відділення, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, гінеколог-онколог, акушер-гінеколог.

Нікулін Роман Володимирович, лікар вищої категорії хірург-онколог, клінічний онколог, мамолог. 

Кузякін Олександр Олександрович, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог. 

Контактний телефон: (050) 801-61-47.

 

Інші статті на цю тему

miska-likarnya-3-kramatorska

Завершити ремонт підрядник мусить до кінця вересня

Likarnia3humaidcover

Це допоможе справлятися з поточною роботою

Doctorscover

Розповідаємо про графік прийому та як до них записатися