Важливо :: Життя громади :: 12 листопада 2021 15:50 , Олена Круглова
trolleybus-proezd-v-transporte-kramatorsk

Житель Краматорська подав до суду на міськраду через підвищення тарифів на проїзд

Він вважає, що міськрада порушила процедуру підвіщення вартості проїзду

Максим Пучков з Краматорська подав до суду на Краматорську міську раду через порушення процедури підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Адміністративна справа з цього приводу була відкрита в жовтні.

"В цій справі я йду як активіст від "Демократичної сокири". У нашої ініціативної групи виникло питання саме до форми рішень виконкому. Ці рішення за низкою ознак є регуляторними актами і мали ухвалюватися за процедурою, визначеною Законом "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Міськрада не класифікує це рішення як регуляторний акт. Отже, не йде за відповідною процедурою. Перш за все, відсутній аналіз регуляторного впливу цього рішення, який має дати відповідь на питання: чи є інші варіанти вирішення проблеми, що виникла? Чи вирішує цю проблему підвищення ціни на проїзд? В якому періоді?", - пояснив свою позицію Максим Пучков.

Нагадаємо, що підвищення вартості проїзду в громадському транспорті виконком ухвалив ще в червні. З того часу проїзд у тролейбусах коштує 8 грн, а в автобусах - 10 грн.

Підвищення тарифу обгрунтували необхідністю оновлення автопарку приватних перевізників, впровадженням системи безготівкової оплати та підвищенням заробітних плат водіїв. А підвищення тарифів у комунальному транспорті аргументували необхідністю знизити дотації з міського бюджету.

Рішення виконкому викликало незадоволення громадян. Тоді ж на сайті місцевих петицій краматорець Леонід Кузьмін розмістив петицію про скасування рішення щодо подорожчання тарифів на проїзд. Але члени викокнкому її не підтримали.

Справу щодо порушення міськрадою процедури підвищення тарифів на проїзд буде розглядати Донецький окружний адмінистративний суд. Переше слухання призначене на 24 лисстопада.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

transport

Попри все міський транспорт продовжує працювати

newschedulecover

Зміни у розкладі пов’язані зі збільшенням тривалості світлового дня

newschedulecover

Є зміни в роботі міжміських рейсів

коментарі