Важливо :: Життя громади :: 05 червня 2023 18:15 , Дмитро Глушко
obstril-5-06-6

"Злякалася сильно і одразу ж побігла до коридора": росіяни знову обстріляли Краматорськ

Під вогнем опинилося селище, снаряд влучив у город

Російська армія продовжує терор мирного населення Донецької області. 5 червня, приблизно о 10:20, окупанти вдарили по одному з селищ Краматорська. Як повідомляють очевидці і ті, хто пережив цей цинічний удар, все сталося миттєво.

“Якраз стояв біля вікна, коли почув звук реактивного двигуна, подумав, що це літак. Потім відчув удар величезної сили. Не зрозумів, що сталося, а коли вийшов надвір, то побачив чорний дим у вигляді гриба. Коли він розвіявся, то на місці була велика вирва”, - каже місцевий мешканець Михайло.

test Наслідки обстрілу. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

На щастя, ракета влучила в один із городів селища, розкидавши по окрузі купи землі та уламків. Наразі місцеві жителі продовжують ліквідацію наслідків обстрілу, закриваючи листами OSB вибиті вікна, а також перекриваючи свої дахи.

test Наслідки обстрілу. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

“Я тільки прокинулася і лежала в ліжку, як несподівано будинок сильно струснуло, посипалась штукатурка та вилетіли вікна. Злякалася сильно і одразу ж побігла до коридора. Добре, що люди залишилися цілими”, - каже місцева мешканка Марина.

Офіційної інформації про наслідки обстрілу та тип ракети ще не було і можна лише припускати, до якого класу вона належить. Але по вулиці, а також у тих же дахах будинків, досі лежать уламки від смертоносного “подарунку” росіян. На щастя, загиблих та поранених немає.

testtesttest

test Наслідки обстрілу. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

 

Інші статті на цю тему

obstril-kramatorska-2-veresnya-2023 (3)

Сьогодні в Краматорську пролунало три вибухи - ракети рф потрапили у багатоповерхівку, цвинтар та дорогу поблизу нього

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці

IMG_0699
коментарі