Цікаво :: Спорт :: 16 травня 2023 14:47 , Краматорск Пост
kramsportcover

Золото, срібло, бронза: краматорські спортсмени виборюють медалі в Україні та за кордоном

Розповідаємо про здобутки наших земляків у різних видах спорту

Краматорські спортсмени вдало виступають на українських та міжнародних змаганнях з різних видів спорту. Розповідаємо про їхні здобутки.

Греко-римська боротьба

На кубку України з греко-римської боротьби серед дорослих, який відбувся 11-12 травня у Львові, Краматорськ представляли брати Євтушенки.

test Брати Євтушенки (Фото - Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради)

Владислав виступав у вазі до 72 кг. Здобувши впевнені перемоги над представниками Вінниці, Рівного та Харкова, він вийшов у фінал. Там краматорець зустрівся з титулованим київським борцем Артуром Політаєвим. У запеклій боротьбі Влад поступився і став срібним призером кубка України.

У вазі до 67 кг виступав його старший брат Максим. У першій сутичці наш спортсмен поступився майбутньому чемпіону із Закарпаття з мінімальним рахунком. Але у втішних поєдинках Максим здобув перемоги та став бронзовим призером змагань.

Вітаємо хлопців та  тренера Олега Івановича Євтушенко з гарним результатом і бажаємо нових вагомих здобутків.

Важка атлетика

У Луцьку завершився  чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років, який був присвячений Збройним силам України.

Краматорські хлопці Данило Самойлов (категорія 45 кг) та Святослав Ангелов (категорія 96 кг) зійшли на найвищі сходинки  п'єдесталу у своїх вагових категоріях.

test Святослав Ангелов - чемпіон змагань (Фото - Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради)
test Данило Самойлов на найвищій сходинці (Фото - Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради)

Вітаємо Данила та Святослава, а також їхніх тренерів Єлизавету Олійник та Олега з вдалим виступом та бажаємо нашим важкоатлетам нових перемог.

Потужні виступи представників Краматорська допомогли збірній Донецької області виграти командний залік серед усіх команд.

Пауерліфтинг

Завершився Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед усіх вікових категорій: European Open, Junior and Sub-junior Equipped Powerlifting Championships 2023, який проходив 1-7 травня 2023 року у місті Тістед (Данія).

У завершальний день змагань срібним призером став заслужений майстер спорту України Данило Ковальов. Представник Краматорська набрав суму 1045 кг у триборстві, покращивши свій особистий рекорд у жимі лежачи.

Спортсмен тренується під керівництвом заслужених тренерів України – подружжя Олексія та Альони Бичкових. Вітаємо Данила та його тренерів з гідним виступом, бажаємо підкорення нових вершин!

Карате

13 травня в столиці Чехії Празі відбувся регіональний Кубок з карате «Krajský pohár Praha, Jzni a střední čechy», що зібрав 107 учасників.

Спортсмен з Краматорська В’ячеслав Скрипка виборов срібну медаль у розділі «ката, кадети».

test Чеське срібло краматорського каратиста (Фото - Управління фізичної культури та спорту ДонОДА)

В’ячеслав є вихованцем спортивного клубу «Tetsu Ryu». Його тренер – Гелена Пархоменко.