Важливо :: Політика :: 20 вересня 2020 13:26 , Дмитро Лук'яненко
makeyourchoice

"Зроби вибір!" - Post та АКМЦ розпочали онлайн-зустрічі учасників місцевих виборів у Краматорську

20 вересня відбулася онлайн-трансляція першої передвиборчої зустрічі з кандидатами в депутати місцевої ради, лідерами краматорських осередків політичних партій "Європейська солідарність" та "Батьківщина"

Протягом кількох тижнів до виборів, в межах спільного проекту нашого видання та Антикризового медіацентру, ми будемо запрошувати на прямі онлайн-трансляції людей, які беруть участь у місцевих виборах.

Ми запрошуватимемо на ефіри тих, хто йдуть самі та ведуть свої команди у міську раду, та тих, хто змагається за посаду міського голови Краматорська.

Що обіцяють нам кандидати? З якою програмою вони йдуть на вибори? Як вони збираються покращити життя мешканців нашого міста?

Ми сподіваємось, що наш проект допоможе учасникам передвиборчого процесу донести до виборців свої основні ідеї та плани, а мешканцям нашого міста допоможе легше визначитись із своїм вибором.

У перший блок наших щотижневих трансляцій ми запрошуємо лідерів місцевих осередків політичних партій. У другій серії трансяцій ми маємо намір ближче познайомитись с кандидатами на посаду мера міста.

Отже вчора нашими перші гості - голова місцевого осередку Політичної партії "Європейська солідарність Валерій Власенко", та голова передвиборчого штабу партії ВО "Батьківщина" Роман Папирін.

Наші зустрічі ми вриішили побудувати наступним чином:

Кожному з учасників ми задамо по три питання, відповідаючи на які, вони матимуть змогу представити виборцям свої команди, розповісти про ключові програмні напрямки своїх партій, та розповісти про головні проблеми, якими вони планують зайнятися в першу чергу, якщо увійдуть до міської ради.

Також ми пропонуємо ншим учасникам невеликий бліц, у якому вони зможуть дуже коротко відповісти на кілька питань.

А ще ми плануємо наприкінці зустрічі задати нашим гостям по кілька запитань, які протягом трансляції надійдуть від глядачів.

Ми запрошуємо лідерів всіх місцевих осередків партій, які будуть приймати участь у місцевих виборах, та кандидатів на посаду міського голови Краматорська приймати участь у наших ефірах. Це унікальний шанс для вас чесно, відкрито та відверто донести ваші думки безпосередньо до своїх виборців...

Для тих, хто не зміг вчасно приєднатись до трансляції, ми повідомляємо, що її запис ви зможете подивитись у будь який зручний для вас час на фейсбук-сторінці Антикризового медіацентру, на нашому сайті www.kramatorskpost.com, та на сторінці видання у фейсбуці

Інші статті на цю тему

vybory-v-kramatorske-5-pytanj-anketa

Президента цікавить думка виборців

vibiori-v-kramatorske-podschet-golosov-protokoly

В Краматорске стали официально известны окончательные результаты голосования на выборах мэра и предварительные - в горсовет

bytva-za-kramatorsk

Поговоримо із політиками, активістами та журналістами міста про те, як у Краматорську відбулись місцеві вибори

коментарі