Цікаво :: Куди піти :: 08 жовтня 2020 13:45 , Олексій Ладика
84324008_1281552642053647_457891381164113920_o

Звукозапис та ландшафтна архітектура: як прокачати себе у Краматорську

Куди піти у Краматорську цього тижня

Цього тижня у Краматорську можна навчитися основам аналогового звукозапису та послухати лекцію з ландшафтної архітектури.

Обидві події відбудеться у "Вільній Хаті" (вул. Двірцева, 28) із дотриманням усіх епідеміологічних вимог, усіх слухачів просять приходити із захисними масками. Далі - більш детально.

Майстер-клас з основ аналогового звукозапису

test

8 жовтня о 17:00 відбудеться майстер-клас на тему: "Основи аналогового звукозапису". Цей захід буде корисним не лише для тих, хто працює або хоче познайомитися із звукозаписом, але й відеографам та музикантам.

Спікером буде Геннадій Саєнко – звукорежисер, аранжувальник з більш ніж 30-річним стажем. Він працював з такими відомими виконавцями, яких Сергій Бабкін, Єгор Солодовніков, Геннадій Тимофєєв та інші. Випустив півсотні альбомів, багато з яких продаються в Європі та Америці.

На вас чекають:

  • Екскурсія в історію звукозапису другої половини 20-го століття;
  • Одномікрофонний, багатомікрофонний, багатоканальний запис як основа роботи зі звуком;
  • Техніка накопичення або Live-запис. Плюси та мінуси;
  • Інструменти, робота з мікрофонами, тракти запису, обробки;
  • Аналогові плагіни та їхні цифрові емулятори у цифрових проєктах. Класифікація, призначення, типові помилки застосування.

Лекція-дискусія "Робота з міським середовищем"

test

10 жовтня о 13:00 у "Вільній Хаті" відбудеться лекція-дискусія на тему: "Робота з міським середовищем". Спікером буде Ганна Васильєва, працівниця архітектурної компанії "Archimatika".

Слухачів ознайомлять із ландшафтною архітектурою — це об'ємно-просторова організація території, об'єднання природних, будівельних і архітектурних компонентів у цілісну композицію, що несе певний художній образ.

Лекція буде складатись з двох частин:

  • У першій частині розглянуть проєкти та приклади роботи з міським середовищем, етапи розробки проєкту – від дослідження до реалізації.
  • У другій частині, на практиці, буде проведено аналіз конкретної ділянки міста, розглянута співпраця з фітопатологом, сформовано загальний погляд на територію.

Інші статті на цю тему

afisha-vyhodnye-kramatorsk

А ще - відкриття равликової ферми та енкаунтер!

afisha-4-5-veresnya

А ще катання на ковзанах і настільні ігри

afisha-kramatorsk

А ще майстер-класи, екоактивізм, конференція з велосипедної теми

коментарі